شاید سبب شده تا برایت نامه هایی بی توقع بنویسم. یعنی توقع خوانده شدنش را نداشته باشم. 

تشکر از همراز عزیز 

برای مطلب ، نظرات رو بستم. اینجوری بهتره! تماس با من و دیگر پستهای وبسایت بازه! 

به جودی نامه ای نمی نویسم چون جودیِ من تو بودی! 

شرمندتم که بابالنگ دارزت نشدم! بگذار پایِ تقدیر! ممنون میشم که اینکار رو بکنی! و میدانم که انجام میدی! چون میدانم انجام میدی ازت توقع دارم ازت انتظار دارم! وگرنه هیچی نمی خواستم! 

خدارو شاکر و چاکرم که بالِت نبستم و وَبالت نشدم. 

واقعا تو از جودی هم بهتری ، یعنی تا اونجا که من میدانم برعکسش بودی. از لحاظ ظاهری که موهای حَنا بَندت یادمه! ولی تو منرو یادت نیست. 

ببخش که بیشتر ازین نمیشه قربان صَدَقَت برم. 

خیلی حرف بزنم ، خیلی تعریفت کنم ، اشتباه برداشت میشه! اینَم بذار پایِ بدشانسی! بذار پایِ بد قِلِقی روزگار! 

ازت ممنون میشم که از تقصیراتم بگذری. هَمَش تقصیر من بوده، و اصلا تو بی خبری. تَعَلُل و قاصری از منه! خیلی تَصورات خوبی از من نداری ، و مطمئنم اصلا منرو به قیافه نمی شناسی. یادته که زبانم نمی چرخید و بجای اینکه بگم قیافه نداری گفتم قافیه نداری. یعنی اینرو به تو نگفتم! به بقل دَستیت گفتم تا تو خوشت بیاد! ولی نیامد، از همان موقع روحِ بزرگت رو فهمیدم. هَنوزهم مدحت رو میگم. هیچی بُتِ من نمیشه! هیچوقت هم شکسته نمیشی چون حقیقی هستی! 

چندوقت پیش ضرر پشت ضرر! بهم حق بده! حق بده که برای خبری ازت جان بدم پول که دیگه چرک کف دسته! 

البته میدانم که از چیز دیگه ای ناراحتی! ناراحتی که چرا مقروض بشم! چرا فشار مالی! 

خرجِ عَطینا که نکردم . 

میدانم که خیلی از دستم ناراحت میشی ، برای همین بِهت نخواهم گفت. 

برگِ آخرم این بود ، این بود که دنبالت بگردم و از گمشدگان تا دنبالت بگردم. 

گشتن همانا و آشفتگی ذهنی همانا! 

چه چیزهای متفاوتی شنیدم. 

آره جودی جانم. 

تواین سالها خیلی چیزا گذشته ، خستت نکنم بهتره! نالان هستم ولی از اینکه از خدا یه چیزایی خواستم پشیمان نیستم! مثلا پشیمان نیستم که از خدا خواستم هر دردی رو ازت دور کنه و بکوبه توی سر من! 

قطعا بابالنگ دراز نشدم ولی تو حتما از جودی هم بهتری! 

من واسِ ملک و املاکت ، واسِ حقوق آقات ، هیچوقت قربون صَدقَت نمیرم. واسِ من خودت مهمی و هرچی که حَقته! 

شنیدم که ناخوشی ! 

ای بابا ، منهم کلی تغییر کردم. صدکیلو بودم ولی حالا نصفش! مهم تویی! 

بخوام این نامه ها برسه به دستت ، باید چکار کنم؟ آدرست ندارم ، کلمات کلیدی چطوره؟ 

ادامه ، بیشتر بَرات میگم. 

یک لایک به وجودت ، یک لایک به قلب پاکت! 

و این نامه ، ادامه دارد!!!! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساسان بهادرخان لوله بازکني کرج کفشدوزک بلاگ بهترین سایت کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت needinfo گوگل موزیک دات آی آر Paul سرگرمي Patrick