شما با چه چالشی روبرو هستید. 

بنویسید تا مفصل در موردش تحقیق کنم و هم اینجا و هم در بلاگفا بگذارم.

همه از مطالعه و وبگردی و تماشای فیلم و گوش دادن به موزیک ، دنبال برطرف کردن نیازی هستند. نیاز همه‌ی وبگردها در چند حالت تعریف پذیره! 

خیلی از نیازها ، قابل طرح نیست پس بناچار باید در صفحات وب دنبال جوابی برای رفع و رجوع سوال پیش آمده بود! 

خیلی کم کسی جرأت می‌کند در مواردی بنویسد ، مثلا یکبار یکی از نیازهای خود را سرچ کنید، اغلب با نوشته‌های متناقض روبرو می شوید و در نهایت گیج می شوید! 

هرکسی سوالی داره، و دنبال جواب خودش می گرده! 

یکی دنبال افزایش قد هست! 

یکی دنبال افزایش یا کاهش وزن هست! 

یکی دنبال رنگ پوست و راههای تغییر هست! 

یکی دنبال ترک خودیی هست.! 

یکی دنبال جوابی برای ختنه می گردد و برایش سوالست که ختنه مگر از برای جنس مذکر نبود! چطور

یکی دنبال اینست که چگونه با ترنس کنار بیاید و اصلا ترنس هست یا نه؟ اگر هست با چه کارهایی روبروست.

یکی دیگر دنبال جوابی برای سوالات مذهبی خود ، می گردد. 

یکی دیگر هم دنبال اینه که چگونه فقط صورت خودش رو چاق کنه، نه بدن! 

یکی دیگه دنبال رفع و بهبودی سریع کهیر و جوش است! 

یکی دیگه دنبال پر پشت کردن سبیل هست! 

یکی دیگر دنبال حجیم کردن سینه هست!

و.

یکی دیگه. 

یکی دیگر دنبال جوابهای خودش هست که برای دیگران ناخوشاینده! یا سوال مهمی نیست! ولی برای خودش خیلی مهمه! 

هرکسی دنبال درد و درمان خودشه! 

سوالات برحسب نوع زندگی و جنس و.متفاوته! 

در نهایت همه‌ی اینها مستم هزینه و غیره و غیره هست. مستم روحیه و

کسی مثل منهم اگر در این موارد بنویسد و به چالش های پیشروی جوانان اهمیت دهد مورد استقبال نه تنها قرار نمی گیرد! بلکه سوال پیچ و مؤاخذه می شود. از خودم تعریف نمی‌کنم ولی تقریبا عمری از چالش‌های شما را خوانده‌ام و از نوشتن تجربیات و غیره در قالب نظر ، بهره بردم و تحلیل و بررسی کردم. بنده متخصص نیستم و اصلا تخصص اینجانب در تاریخ و ادبیات هست ولی همیشه در این موارد کنکاش کردم تا روزی جواب فردی نالان را در حد سواد خودم بدهم. 

نوشتن در فضای نت ، مشکلات زیادی داره، بخصوص منکه با نام حقیقی می نویسم. اسپمرها با نظرات خود ، آدم را پشیمان از نوشتن می کنند. و آدم به این نتیجه می رسد که : «سری که درد نمی‌کند را دستمال نبندد» 

پولی از نوشتن بدست نمیاد و آپلود هم حجم و خرید بسته میخواد. 

فضای وبلاگدهی هم به طور کامل روبه تخریب گام برمیداره و باید فکر جایی تازه بود، شاید وب بلاگفای قدیمی را فعال کردم. که این هم چاره کار نیست. امروز همه‌ی نوشته‌های قدیمی را حذف کردم تا جدید بنویسم. چیز مهمی نبودند از عروض و قافیه و تاریخ و جغرافیا بودند. 

چالش‌های زندگی ، خیلی متفاوت از مقالات جغرافیایی و اوزان شعره! 

همچنین اگر شخصی مثل من ، در بعضی موارد بنویسد ، دیگران تعجب می‌کنند و می گویند : از شما بعیده! 

حالا هرچقدر هم من دنبال باز کردن مشکل و رفع مشکل بوده، باشم. 

الان نمیدانم با این همه تجربه و دانسته ، برای نسل نوجوان و جوان با در نظر گرفتن مصائب ، بنویسم یا نه؟ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هزينه و مراحل کارهاي پزشکي کسب در آمد دلاری یورویی بیت کوین John none Wait forever طراحی سایت خرید نوشیدنی کامبوچا رنگ نانو,نانو سنگ نما